Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyNa mobily se dostala další adventurní klasika Gabriel Knight: Sins Of The...

Na mobily se dostala další adventurní klasika Gabriel Knight: Sins Of The Fathers

Milovníci klasických point-and-click adventur by asi měli přejít na mobilní hraní. Vypadá to, že na této platformě nás každý měsíc obšťastní jedna point-and-click klasika z 80. či 90. let minulého století. Tentokrát přišla na řadu Gabriel Knight: Sins Of The Fathers. 

Tato hra, která byla vydána pod hlavičkou Sierry v roce 1993, vypráví příběh majitele knihkupectví vyšetřujícího sérii vražd v New Orleans. Původní hra byla čistě 2D, nově však dostanete předrenderované pozadí a 3D charaktery. Kromě toho se dočkáte kvalitního dabingu a celkově překopaného grafického stylu příběhových animací a portrétů, které jsou nyní lehce komické.

Příběh hry si vzal něco z knížek Stephena Kinga a je tak docela strašidelný. Také proto dostala hra označení označení „M“, tedy nevhodné pro děti do 16 let. Vedle zajímavého příběhu se dočkáte i propracovaných logických hádanek, nad nimiž budete muset opravdu urputně přemýšlet.

Gabriel Knight: Sins Of The Fathers si z Google Play Storu a App Storu můžete stáhnout zdarma. Zdarma lze také odehrát první dva dny příběhu. Pokud v něm ale budete chtít pokračovat dál, za pokračování budete muset zaplatit. Hra je rozdělená dohromady na 4 epizody, přičemž druhá, třetí a čtvrtá vás vyjde na 2,99, 3,99 a 3,99 dolarů, což je dohromady 11 dolarů za celou hru.

[appbox googleplay com.postudios.gk1]

[appbox appstore 972316145]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře