Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyNa Google Play se objevila nová závodní hra Ridge Racer Slipstream

Na Google Play se objevila nová závodní hra Ridge Racer Slipstream

S tím jak se zvyšoval výkon našich dotekových telefonů a tabletů, zvyšovala se i šance, že si na nich jednou zahrajeme hru ze známé počítačové (případně konzolové) série. Prvních vlaštovek jsme se už dočkali – vzpomeňme například na Need for Speed Most Wanted, Call of Duty: Strike Team, nebo na nejnovější mega hru Deus Ex: The Fall – přičemž obě zúčastněné strany (tedy jak hráči, tak herní vývojáři) byli z obchodu velice nadšení.

Dobu oťukávání už tedy máme úspěšně za sebou a teď nám nezbývá než s otevřenou náručí vítat masitý zástup dalších her s rodokmenem. Kdo je první na řadě? Arkádová závodní hra Ridge Racer Slipstream od Namco Bandai.

Rodokmen Ridge Racer Slipstream sahá až do roku 1993, kdy se tahle hra objevila na arkádových automatech. Od té doby prolezla všechny myslitelné herní platformy včetně PC, PlayStationu (PSP a PS Vita nevyjímaje) a našla si spoustu skalních příznivců. Pokud mezi ně patříte i vy, moc dobře víte, co od závodění v Ridge Racer Slipstream očekávat a pravděpodobně už nás vůbec nečtete a namísto toho stahujete. Pokud jste tuhle závodní pecku v akci ještě neviděli, dovolte malou charakteristiku.

Ridge Racer Slipstream je závodní hra se silně arkádovým modelem a atraktivním stěžejním prvkem – driftováním. To znamená, že auto do smyku dostanete úplně bezbolestně a větší část závodních tratí budete projíždět dveřmi napřed. Dokonce není žádnou výjimkou, že si „bočánkem“ střihnete nepřerušovaně třeba tři zatáčky za sebou. Máte pocit, že by vám tento způsob závodění vyhovoval? Tak si Ridge Racer Slipstream stáhněte! Na Google Play je k dispozici zdarma, takže vám v tom vůbec nic nebrání.

[appbox googleplay com.namcobandaigames.ridgeracerss]

[appbox appstore 725879978]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Ridge Racer Splitstream/“/]

Předchozí článek
Další článek
Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře