Pátek, 21 června, 2024
DomůRecenzeANKETA: Koupíte si Samsung Galaxy S5?

ANKETA: Koupíte si Samsung Galaxy S5?

Premiéra Samsungu Galaxy S5 je na spadnutí. K odhalení dojde v pondělí večer na veletrhu v Barceloně. A již za dva nebo tři týdny by měl telefon být v prodeji. Nabízí se tak otázka: koupíte si ho?

Novinka korejského výrobce z modelové edice Galaxy S se jako již tradičně pochlubí špičkovými specifikacemi a možná vůbec poprvé bude dostupná ve dvou variantách.

Plastová verze s Full HD displejem se má začít prodávat za dva až tři týdny, spekulují zahraniční média. Prémiový kovový model vybavený QHD panelem bude asi uveden později. Prozatím se spekuluje, že v průběhu léta.

Samsung Galaxy S5 je bez pochyb nejočekávanější chytrý telefon s Androidem letošního roku a mnoho z vás asi plánuje, že si ho ihned, jak se objeví v obchodech, zakoupí.

Někteří možná ale mají opačný názor a telefon od Samsungu by si nekoupili ani v případě, že by je mučili „leopardíma tangama“.

Hlasujte v naší nové anketě, ať víme, jaká je situace a pokud budete mít chuť, zapojte se do diskuze.

unpacked-51

[poll id=“39″]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře