Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyNa Google Play a App Store právě dorazila fyzikálně založená závodní hra...

Na Google Play a App Store právě dorazila fyzikálně založená závodní hra Trial Xtreme 4

Máte rádi fyzikálně založené závodní hry ve stylu Trials, nebo přímo jejich zdařilou mobilní napodobeninu, sérii Trial Xtreme? Potom vás určitě potěší, když vám prozradím, že na Google Play a App Store se objevilo nové pokračování Trial Xtreme s pořadovým číslem 4. 

Trial Xtreme je jako její předchůdci fyzikálně založenou závodní hrou viděnou pohledem z boku. Hráč se v ní ujme jezdce na motorce a pokouší se projet přes nejrůznější překážky až do cíle a to v nejlepším možném čase. Jezdec se přitom chová velmi věrně a tak na každé překážce musíte vyvažovat stejně, jako byste vyvažovali ve skutečnosti.

Vedle věrného fyzikálního modelu se hry z Trial Xtreme zapsali do srdcí hráčů díky skvělé grafice, v čemž nás ani Trail Xtreme 4 nezklame. Hra vypadá opravdu moc dobře. K dispozici jsou také zajímavé tratě, spousta různých motorek, multiplayer a další ingredience, které v žádné správné závodní hře nemohou chybět. Jediným problémem v současné době je nutnost připojení hry k internetu. Servery totiž ne vždy fungují správně. Doufejme, že to brzy přejde. K předchozím dílům hry jsme se rádi vraceli (Trial Xtreme 3 byla boží) a počítáme, že i Trial Xtreme 4 nás bude bavit hodiny.

Trail Xtreme 4 je zdarma k dispozici majitelům Androidů a iOS. Z Google Play a App Store si ji můžete stáhnout kliknutím či naskenováním kódů z infoboxu níže.

[appbox googleplay com.x3m.tx4]

[appbox appstore 721639879]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře