Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyNa čínské obdobě Kickstarteru se objevil smartphone od Pepsi

Na čínské obdobě Kickstarteru se objevil smartphone od Pepsi

Pepsi přibližně před měsícem uveřejnila, že se chystá vstoupit do mobilního průmyslu smartphonem P1. Nyní tento plán dostává přesnější obrysy. Na čínském kickstarteru se totiž objevila kampaň, která má Pepsi P1 podpořit.

Kampaň na smartphone P1 má za cíl vybrat 3 miliony čínských juanů, což je asi 12 milionů korun. Jak se asi i sami dovtípíte, taková částka k výrobě smartphonu nestačí. Pepsi tudíž crowdfundingovou kampaní nejspíše sonduje, zdali o tento její výrobek vůbec bude zájem.

Na stránkách projektu jsou nabízeny dvě zařízení – P1 a P1s. Oba tyto smartphony jsou vybaveny  5,5palcovým FullHD displejem, čipsetem Mediatek MT6792, 2 GB paměti RAM, 3000 mAh baterií, snímačem otisku prstů, 13Mpx zadním a 5Mpx předním fotoaparátem. Smartphony poběží na Androidu 5.1 Lollipop s nadstavbou diod OS 6.1.

Rozdíl mezi P1 a P1s je potom v podporovaných sítích. Pepsi P1s bude navíc podporovat TDD-LTE a FDD-LTE. Tedy zřejmě pouze v případě, že kampaň bude úspěšná.

Crowdfundingová kampaň končí 3. prosince. V současné době je na její účtu přes 720 000 juanů (cca 2,9 milionů korun).

2369277_pepsi-smartfon

Pepsi-Phone-2

2369278_pepsi-smartfon

Zdroj: pocketnow

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře