Středa, 12 června, 2024
DomůNovinky?Na CES 2013 představíme něco nového, buďte připraveni,? hlásá Samsung

?Na CES 2013 představíme něco nového, buďte připraveni,? hlásá Samsung

Veletrh CES (Consumer Electronic Show), konaný každoročně v americkém městě Las Vegas, je jednou z největších světových výstav spotřební elektroniky. Nadcházející ročník se uskuteční mezi 8. a 11. lednem. Samsung v reklamním spotu už dopředu oznámil, že na něm představí ?něco nového?.

Návštěvníci veletrhu a novináři prý ?mají být připraveni?. O co konkrétně půjde ale jihokorejský koncern neupřesnil. Podle některých by mohl představit sedmipalcový tablet z řady Galaxy Note s rozlišením 1280 × 720 bodů a čtyřjádrovým procesorem.

Jiní se zase domnívají, že Samsung představí pětipalcový displej vyrobený technologií Super AMOLED s Full HD rozlišením. Ostatně o něm se hovoří v poslední době často. Vyloučeno ale není ani to, že odhalen bude flexibilní OLED displej s vysokým rozlišením.

K představení Galaxy S IV zcela určitě nedojde. Jednak po současné generaci je stále velká poptávka a jednak je takřka stoprocentní, že ho Samsung představí na samostatné konferenci.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře