Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyNa Black Friday zlevní trojice špičkových sluchátek Bose

Na Black Friday zlevní trojice špičkových sluchátek Bose

Společnost Bose připravila pro evropské zákazníky akci Black Friday zaměřenou na sluchátka. Během ní se vrátí na jeden týden do prodeje kabelová sluchátka s technologií aktivního potlačení okolních ruchů QuietComfort 25. Nabídku doplňují sluchátka typu špunty QuietComfort 20 se stejnou funkcí Noise-Cancelling a sportovní model SoundSport za atraktivní cenu.

V pátek 23. listopadu, tedy zítra, bude v Evropě spuštěna akce Black Friday zaměřená na sluchátka značky Bose. Nabídka v rámci letošního černého pátku platí do pátku 30. listopadu nebo do vyprodání zásob.

Bose QuietComfort 25

V nabídce se objeví černá varianta ve verzi pro Apple, která zaručuje ve spojení s produkty tohoto výrobce kompatibilitu se všemi funkcemi. Kromě technologie aktivního potlačení ruchů z okolí vynikají sluchátka oceňovanou konstrukcí, díky níž bude jejich nošení pohodlné během celého dne. Pro využití funkce Noise-Cancelling jsou napájena jednou mikrotužkovou baterií typu AAA. Cena v rámci BlackFriday (černé provedení) činí 4 690 Kč.

Bose QuietComfort 20

Zakoupit levněji zítra budete moci i špuntová kabelová sluchátka s ovladačem kompatibilním s přístroji Apple, která využívají technologií aktivního potlačení ruchů z okolí. Bezpečné zasazení Bose QuietComfort 20 v uších zajišťují patentované silokonové úchyty StayHear+. Vestavěná dobíjecí baterie umožňuje na jedno plné nabití poslech s aktivním potlačením okolí po dobu až 16 hodin. Cena bude během zítřka snížena na 4 690 Kč.

Bose SoundSport

Pokud chcete sluchátka Bose SoundSport, máte v rámci letošního Black Friday možnost získat je za historicky nejnižší cenu. Jejich přednostmi je kvalitní zvuk, pevné a pohodlné uchycení v uších vhodné pro sportovní vyžití, vodě a potu odolné provedení a samozřejmě vestavěný mikrofon, který umožňuje handsfree hovory. Akce zahrnuje sluchátka v černé barvě s tím, že k dispozici jsou varianty pro Apple a Android. Cena v rámci BlackFriday je 1 290 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře