Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyNa Androidu a iOS právě vychází logická hra Angry Birds Stella POP!

Na Androidu a iOS právě vychází logická hra Angry Birds Stella POP!

Klasickým rozzlobeným ptákům pomalu odzvonilo a tak Rovio hledá nové způsoby, kterými by zaujalo masy. Jedním z nich je i nové logická hra Angry Birds Stella POP! S Angry Birds jako takovými má tento kousek společný hlavně název a prezentovaný grafický styl. 

Ve hře jde také o vystřelování ptáků, na to se však nově nekoukáme ze strany, ale jakoby pohledem shora. Prak je přitom umístěn uprostřed dolní části obrazovky a úkolem hráče je sestřelovat bubliny a další překážky v její horní části.

Jelikož bubliny a další překážky včetně neodmyslitelných záporáků série, prasat, visí na stropě jako hrozen, budete je muset oddělovat hezky postupně kuličku po kuličce. Pokud jste si při čtení tohoto řádku, nebo shlédnutí přiloženého obrázku vzpomněli na hru Bubble Witch Saga, trefili jste se. Angry Birds Stella POP! je této hře opravdu hodně podobná, až bychom řekli, že ji okopírovala. To ovšem neznamená, že Rovio nepřišlo i se svými nápady. Na ty si však musíte přijít sami.

Angry Birds Stella POP! je k dispozici hráčům na Androidu a iOS. Z Google Play a App Store si ji můžete stáhnout zdarma s tím, že uvnitř hry narazíte na mikrotransakce. Verze pro Windows Phone se zatím neplánuje.

angry-birds-stella-pop

[appbox googleplay com.rovio.ABstellapop]

[appbox appstore 937718942]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře