Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyBulvár: Dominika Cibulková na Instagramu zveřejnila citlivé údaje svého přítele

Bulvár: Dominika Cibulková na Instagramu zveřejnila citlivé údaje svého přítele

Slovenská tenistka Dominika Cibulková je známá tím, že se svými fanoušky ráda sdílí všechny pocity a další informace ze svého života. Tentokrát to ale docela přehnala. Na Instagramu totiž uveřejnila vyfocený řidičský průkaz svého přítele, samozřejmě bez začerněných citlivých údajů.

Dominika Cibulková řidičský průkaz svého přítele Michala Navara údajně zveřejnila kvůli tomu, že se se svými fanoušky chtěla podělit o změnu jeho image, kterou za posledních několik let prošel. Proč fotografie na Instagram vypustila včetně citlivých údajů je ovšem záhadou.

Zveřejnění fotografie zvedlo mezi fanoušky Dominiky Cibulkové, ale i mezi ostatními lidmi opravdu vášnivou debatu. Každý přece ví, že citlivé údaje lidí jsou zneužitelné? Nebo ne?

Několik hodin po zveřejnění řidičského průkazu Dominika Cibulková fotografii z Instagramu stáhla. Na Twitteru si pak z tohoto faux-pas dělala legraci (viz obrázek níže).

instagram-dominika-cibulkova

dominika-cibulkova-tweet

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře