Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyMWC 2016: Smartphone LG G5 získal desítky ocenění

MWC 2016: Smartphone LG G5 získal desítky ocenění

LG G5 získalo na letošním ročníku mobilního veletrhu MWC (Mobile World Congress) v Barceloně 33 cen. Patří mezi ně například nejlepší smartphone či samostatná ocenění pro rozšiřující příslušenství Friends.

Letošní mobilní vlajková loď LG přišla s ojedinělou novinkou v podobě přídavných modulů, díky nimž se telefon snadno promění na digitální fotoaparát či přenosný hudební přehrávač. Další předností top modelu G5 je také výsuvná baterie či celokovové tělo. „Na LG G5 jsme opravdu pyšní. Je to unikátní telefon v celosvětovém měřítku. Dopřává našim zákazníkům více prostoru si s telefonem hrát a zažít nový pocit z jeho používání,“ říká Veronika Knollová z české pobočky LG.

Telefon získal ocenění Nejlepší smartphone například od Alphr, Know Your Mobile, MobileGeeks či Slashgear. LG Rolling Bot získal 5 ocenění a LG Friends dvě samostatná ocenění jako Best of MWC.

51

Zdroj: LG

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře