Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyMWC 2013: nVidia představila šest her pro procesor Tegra 4, které uchvátí...

MWC 2013: nVidia představila šest her pro procesor Tegra 4, které uchvátí grafikou!

Čipová sada nVidia Tegra 4 má výkonu na rozdávání, což dokazuje mimo jiné i tím, že v benchmarcích deklasuje konkurenci rozdílem třídy. Výbornou zprávou je, že jejího potenciálu v dohledné době využije rovnou šest herních titulů, které by měly přinést na displeje smartphonů a tabletů dechberoucí grafiku.

nVidia v Barceloně ? v rámci veletrhu Mobile World Congress, představila optimalizované tituly Zombie Driver, Burn Zombie Burn, Carie: Blood Mansion, CODEX: The Warrior, Dead on Arrival 2 a RU Golf.

Hodně zajímavě vypadají z mého pohledu hlavně hry: CODEX: The Warrior, což je jakási obdoba Infinity Blade, a Dead on Arrival 2, ve které se musíte ubránit hordám nemrtvých.

Tegra 4 obsahuje čtyřjádrový procesor postavený na mikroarchitektuře ARM Cortex-A15 a grafickou kartu GeForce se 72 výpočetními jádry. Dle všeho je to momentálně nejvýkonnější mobilní čipset na světě.

Zombie Driver

Burn Zombie Burn

Carie: Blood Mansion

CODEX: The Warrior

Dead on Arrival 2

RU Golf

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře