Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyMuži explodoval iPhone v kapse, musel být hospitalizován

Muži explodoval iPhone v kapse, musel být hospitalizován

Erik Johnson rozhodně nebude vzpomínat v dobrém na iPhone 5C. Telefon se mu totiž vznítil v kapse u kalhot a způsobil vážné popáleniny na levém stehně. V nemocnici strávil 10 dní.

„Mobil jsem měl v kapse, pak jsem se jen sehnul po klíče a už jsem jen slyšel křupnutí. Pak hned následovalo syčení a štiplavý kouř. S ním okamžitě přišlo pálení na stehně,“ uvedl pro televizní stanici ABC7 muž, který se představil jako Erik Johnson z Long Islandu.

Podle svých slov se snažil telefon z kapsy vytáhnout ven, ale kvůli tomu, jak byl horký, to nebylo možné a kalhoty musel nakonec roztrhat a odhodit stranou. Celý zážitek přirovnal k tomu, jako když se dobytek cejchuje rozžhaveným železem. „Já si jen přeji, aby se moje noha vrátila do stavu před celým tímto incidentem,“ dodal smutně.

Johnson utrpěl bolestivé popáleniny druhého a dokonce i třetího stupně a strávil deset dní v nemocnici. Nyní ho čeká domácí léčení, stehno mu musí dvakrát denně převazovat.

Exploze mobilů nejsou ničím výjimečným. Většina případů byly způsobeny použitím neoriginálních baterií, případně baterií, které byly poškozené špatným zacházením. Johnson však tvrdí, že používal originální příslušenství, které je dodáváno společně s iPhony.

Podle ABC7 News byl Apple o případu informován a už spustil vlastní vyšetřování.

Erik-Johnson

2626FBAE00000578-0-image-a-3_1425049007737Zdroj: ABC7

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Těžko říci … Už spousty telefonů vybouchlo… Ale nejvíce se všichni chytají když je to něco od applu .. Z toho číhají vždy peníze ze žaloby

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře