Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyMuž zázračně přežil střelbu. Kulku zastavil smartphone HTC Evo 3D

Muž zázračně přežil střelbu. Kulku zastavil smartphone HTC Evo 3D

O velkém štěstí může hovořit muž z Floridy, který se stal součástí přepadení čerpací stanice, kde se střílelo. Život mu zachránil chytrý mobil HTC Evo 3D, který měl v náprsní kapse, informuje server americké televizní stanice CNN.

Lupič při návštěvě pumpy předstíral nejdříve zájem o koupi nápoje, poté ale namířil na obsluhu střelnou zbraň a požadoval, aby otevřela trezor. Personál mu v obavě o svůj život chtěl peníze vydat, ale trezor nebylo možné otevřít.

Nasupený útočník proto při svém odchodu vypálil po zaměstnanci jednu kulku, která ho zasáhla do prsou. Velké štěstí bylo, že v náprsní kapse měl mobilní telefon HTC Evo 3D, který kulku zastavil a zachránil mu tak život.

Neuvěřitelného příběhu už si všiml také tchajwanský výrobce smartphonu HTC, který zaměstnanci čerpací stanice poslal náhradu v podobě top modelu One a další příslušenství.

Zdroj: CNN

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. To střílel kuličkovkou nebo co? 😀
    Spíš se mi to zdá jako virální reklama…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře