Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyLísteček – Váš kouzelný nákupní seznam pro telefony Apple iPhone

Lísteček – Váš kouzelný nákupní seznam pro telefony Apple iPhone

Stáhněte si bezvadný nákupní seznam pro mobilní telefony společnosti Apple, se kterým zvládnete hodinový nákup v supermarketu za méně než patnáct minut. Jeho hlavní devizou a rozdílem oproti podobným aplikací je to, že při nákupu sám pozná, ve kterém obchodě se nacházíte.

S Lístečkem ušetříte čas (nakoupíte rychle), ušetříte peníze (nakupování podle nákupního seznamu obecně snižuje touhu po spontánním nakupování, což věděli už naše babičky), a v neposlední řadě ušetříte své nervy. Do aplikace si nákup velmi jednoduše zapíšete. Dokonce rychleji než tužkou na papír.

Autoři Lístečku získali ocenění „Vodafone – divoká karta“ na prestižní soutěži APParade v září 2013!, v současné době jde o desátou nejstahovanější aplikaci na českém App Storu.

V polovině listopadu vyjde první update, ve kterém bude i sdílení seznamů mezi uživateli a ještě jedna bonusová funkce. V produkci je i verze pro Android.

Pro stažení aplikace navštivte stránky projektu. Klikněte SEM.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/listecek/“/]

Zdroj: Listecek

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře