Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyTo musíte vidět, takhle vypadá nová uživatelská nadstavba Emotion UI 3.0 od...

To musíte vidět, takhle vypadá nová uživatelská nadstavba Emotion UI 3.0 od Huawei

Podívejte se na několik screenshotů zbrusu nového rozhraní Emotion UI 3.0, které výrobce chytrých mobilních telefonů Huawei oficiálně představí v rámci veletrhu IFA 2014.

Berlínský veletrh IFA je jednou z největších mobilních událostí roku. Letos to bude platit dvojnásob, důležitých novinek bude přehršel. Mezi hlavní hvězdy se bude chtít prosadit Huawei s novým phabletem. Ten kromě výborných specifikací a obrovského displeje přinese i přepracované uživatelské prostředí Emotion UI, které bude maskovat systém Android 4.4.2 KitKat.

Emotion UI 3.0 nabídne minimalističtější design, ploché ikonky a maximální jednoduchost. Proměnou projde také font písma a nové jistě budou i animace. Při pohledu na screenshoty je evidentní, že Huawei převzal (čti okopíroval) některé designové prvky z iOS 7 (např. vzhled složek), naopak navigační tlačítka a stavový řádek jsou velmi podobná provedené tomu, co přineslo vývojářské sestavení Androidu L.

Gallery_1 Gallery_2 Gallery_3

Gallery_4 Gallery_5 Gallery_6

Clock_1 Clock_2 Clock_3

FM_1 Music_1 Weather_1

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře