Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyMůj Vodafone byl vyhlášen nejlepší aplikací v České a Slovenské republice

Můj Vodafone byl vyhlášen nejlepší aplikací v České a Slovenské republice

Aplikace Můj Vodafone se stala absolutním vítězem ankety Mobilní aplikace roku 2016. Kromě nejvyššího ocenění získala také cenu v kategorii Klientský servis.

Na slavnostním vyhlášení ankety Mobilní aplikace roku 2016, které proběhlo 15. června v La Loca MUSIC BAR & LOUNGE, obhájila aplikace Můj Vodafone své vítězství z roku 2014 a umístila se opět na první příčce. Aplikace získala nejvyšší počet hlasů v rámci všech nominovaných projektů a kromě výhry v kategorii Klientský servis si odnesla také hlavní cenu Aplikace roku.

Cílem ankety pořádané nezávislou podnikatelskou sítí TUESDAY Business Network je vybrat a ocenit ty nejlepší české a slovenské aplikace pro mobilní telefony a tablety ve 12 kategoriích. Anketa se letos konala již po šesté a zapojilo se do ní rekordních 30 757 uživatelů internetu.

600X450__img_4093

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře