Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyMSI Dragon Ride představí desky pro platormy Intel Kaby Lake a AMD...

MSI Dragon Ride představí desky pro platormy Intel Kaby Lake a AMD Ryzen

Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet nejnovější základní desky od MSI na jedinečné akci Dragon Ride. O co jde? Je to naprosto jednoduché, stačí se zastavit 16. března na Prosecké pobočce CZC.cz, kde proběhne prezentace pod vedením odborníků z MSI, kteří vám představí všechny novinky a jejich zajímavé funkce a vychytávky. Těšit se můžete na desky podporující čipy Intel Kaby Lake a AMD Ryzen.

Kdy: čtvrtek 16. března 2017

Od kolika: začátek v 15:00, konec v 19:00
Kde: Pobočka CZC.cz Prosek, Prosecká 843/99, 19000 Praha 9

Časový harmonogram prezentací:

1. přednáška – 16:00
2. přednáška – 18:15

Nepůjde ale jen o přednášky, v prostorách prodejny CZC.cz proběhnou i soutěže v osazování procesorů a operačních pamětí na čas. Tři nejrychlejší soutěžící vyhrají hodnotné ceny (například herní myš MSI DS200 a mnoho dalších).

A jaké produkty budou k vidění? Za Intel to bude našlapaná deska Z270 XPOWER GAMING TITANIUM pro správné nadšence a overclockery, Z270 GAMING M7, hrdina střední třídy s dobrou výbavou Z270 TOMAHAWK a B250 GAMING M3 lákající na dobrý poměr cena/výkon. Za AMD se přijede ukázat X370 XPOWER GAMING TITANIUM a B350 TOMAHAWK, dvojníci Intel desek, a elegantní, avšak stále velmi dobře vybavená X370 SLI PLUS.

Akce MSI Dragon Ride je otevřená široké veřejnosti, vstup je zdarma. Tak neváhejte a doražte.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře