Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyMS v hokeji? S touhle aplikací budete v obraze!

MS v hokeji? S touhle aplikací budete v obraze!

Česká republika je po změně trenéra národního hokejového týmu opět plná očekávání. Přivezou hokejisté z Minska zase nějakou medaili? Tak právě tohle je asi ta jediná otázka, na kterou vám aplikace 2014 IIHF powered by Škoda neodpoví.Jinak se v ní ale dozvíte úplně vše včetně rozpisu zápasů, aktuálních soupisek, tabulek, nebo statistik.

To vše v naprosto přehledném uživatelském rozhraní a navíc kompletně v českém jazyce, tedy kromě sdílených článků sportovních magazínů z celého světa, které se zde vyskytují v původním znění. Na tom ale aplikace 2014 IIHF powered by Škoda v žádném případě nestojí.

Jedinou nepříjemností oficiální aplikace MS v hokeji je stále nefungující systém upozorňování na začátek utkání a vstřelené góly, s čímž se aplikace potýkala i minulý rok. I přes tento malý nedostatek se však jedná o nejlepší aplikaci pro MS v hokeji, která je v současné době k dispozici. Pro fanoušky hokeje je to prostě nezbytnost.

Aplikace 2014 IIHF powered by Škoda je zdarma k dispozici pro uživatele telefonů a tabletů s Androidem, iOS i s Windows Phone.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/iihf-2014/“/]

[appbox googleplay com.iihf.android2014]

[appbox appstore 767725007]

[appbox windowsphone dc8db435-2c55-435d-ac14-f761568bf149]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře