Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyMotorola začala prodávat Moto 360, nejkrásnější chytré hodinky s Android Wear

Motorola začala prodávat Moto 360, nejkrásnější chytré hodinky s Android Wear

Hodinky Moto 360 jsou mezi nositelnou elektronikou s Android Wear zjevením. Jako jediné totiž vypadají na první pohled opravdu hezky. Mají tradiční kulatý tvar, a vypadají tak jako poměrně luxusní klasické hodinky. Vybraní prodejci je budou od dnešního dne nabízet za cenu 249 dolarů v provedení s koženým řemínkem.

Moto 360, o kterých se intenzivně mluví několik měsíců, zaujmou na první pohled velkým kulatý displejem. Dotykový panel má úhlopříčku 1,56 palce a solidní rozlišení 320 × 290 pixelů. Displej je zářivý a kryje ho odolné sklíčko Gorilla Glass 3, které se hned tak nepoškrábe.

Chytré hodinky jsou navíc odolné proti prachu a vodě, mají stupeň krytí IP67. K smartphonu se připojují přes Bluetooth 4.0 a mají zabudovaný měřič tepu a krokoměr. Baterie má kapacitu 320 mAh a lze ji dobíjet bezdrátově pomocí dokovací stanice, která nevypadá vůbec špatně a na nočním stolku nebo v pracovně rozhodně žádnou ustudu neudělá. Uživatelská paměť má kapacitu 4 GB, RAM je k dispozici 512 MB.

moto-360-android-wear-smartwatch-540x334

Řemínky jsou na výběr dva, buď zvolíte kožený (černý/šedý) nebo kovový. To samozřejmě ovlivňuje koncovou cenu hodinek. Provedení s kovovým řemínkem je dostupné za 299 dolarů, zatímco levnější varianta s koženým řemínkem má cenu 249,9 dolaru. Nejočekávanější hodinky s Android Wear jsou dostupné v obchodě Play a lze je také zakoupit na webových stránkách Motoroly a řetězce Best Buy.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře