Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyMotorola Moto X+1 na tiskovém renderu. Má obvodový rámeček z kovu?

Motorola Moto X+1 na tiskovém renderu. Má obvodový rámeček z kovu?

Notoricky známy leaker @evleaks publikoval v tiskové kvalitě render, který zachycuje chystanou Motorolu Moto X+1 v bílé a černé barvě s logem operátora Verizon.

Smartphone, který nahradí dosluhující Moto X, bude představen 4. září na tiskové konferenci v Chicagu. Novinka Moto X+1 přinese modernější a tím pádem i výkonnější hardware, ale k té nejužší špičce patřit nebude. Podle dostupných zpráv bude mít ve výbavě 5,2palcový Full HD displej, čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 a foťák s technologií Clear Pixel a rozlišením dvanáct megapixelů. Dobrou zprávou je, že si telefon zachová široké možnosti individualizace. K dispozici tak bude např. i s luxusním dřeveným zadním krytem.

Co se týče uveřejněného renderu, který Evan Blass označil jako dárek na rozloučenou, tak si na čelní straně bílé verze nelze nevšimnout dvou nespecifikovaných senzorů, zadní strana pak pozornost upoutá netradičně umístěnými diodami pro přisvětlení snímané scény za zhoršených světelných podmínek.

Nepřehlédněte:

V rozích smartphonu jsou také zřetelné (nejspíš plastové) předěly, což ukazuje na přítomnost kovového obvodového rámečku.

Bvl9QlKIAAAkRaq

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře