Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyMotorola Moto E dorazila do Česka. Cena je 3 999 Kč

Motorola Moto E dorazila do Česka. Cena je 3 999 Kč

V České republice se začal v tichosti prodávat nový levný smartphone Moto E od společnosti Motorola. Má dobrou výbavu, slušný displej, výtečné zpracování a perfektně padne do ruky. Váš může být už za méně než 4 000 Kč s DPH.

Motorola Moto E je skvělou ukázkou toho, jak může vypadat levný, avšak dostatečně výkonný smartphone. S ohledem na cenovou kategorii, ve které novinku amerického výrobce najdeme, asi nikoho nepřekvapí, že displej má rozlišení qHD, tedy 960 × 540 pixelů při jemnosti 256 bodů na palec. Je tu dále procesor Qualcomm Snapdragon 200 s dvěma jádry na frekvenci 1,2 GHz, uživatelská paměť 4 GB rozšiřitelná paměťovkami a pětimegapixelový hlavní fotoaparát a přední 1,3megapixelový foťák. Baterie s kapacitou 1 980 mAh vydrží podle výrobce den provozu. A my mu to nemáme důvod nevěřit.

Na českém trhu novinku Moto E prodávají zatím jen dva obchody. Jedním z nich je i prověřené czc.cz, kde lze smartphone pořídit za 3 990 Kč s DPH.

motoe

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře