Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkyMotorola Droid 5: Výsuvná QWERTY klávesnice žije!

Motorola Droid 5: Výsuvná QWERTY klávesnice žije!

Zrovna před pár dny jsem psal o tom, že na trhu se skoro neobjevují moderní telefony s výsuvnou QWERTY klávesnicí. A co se nestalo, dnes se objevily první fotografie Motoroly Droid 5, která se stane nástupcem Droid 4 z roku 2012.

Nová Motorola Droid 5 bude mít, stejně jako celá řada, výsuvnou QWERTY klávesnici. Telefon by podle odhadů měl mít úhlopříčku displeje něco okolo 4,5 palce, možná i více. Rozlišení displeje je neznámé, stejně jako všechny detaily, které nejsou na fotografiích vidět. Jedná se totiž o první fotografie a informace.

Co lze ale zjistit je to, že nový chytrý telefon od Motoroly, která nyní patří pod Google, bude umět bezdrátové nabíjení a vzadu vedle čočky fotoaparátu bude mít netradičně velkou přisvětlovací diodu.

Dle zdroje by telefon měl být voděodolný a vážit něco okolo 200 gramů. K představení by mělo dojít do konce roku.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/MotorolaDroid5/“/]

Zdroj: New Cell Phones Blog

Ondřej Košťál
Ondřej Košťálhttp://www.facebook.com/Ondrej.Kostal
Dlouholetý spolupracovník serveru PC Tuning, zajímá se o všechno okolo počítačů, techniky, internetu a v poslední době také focení.
Další články

1 komentář

  1. Nádhera 🙂 když jsem přešel na Lumii 920 uplně jsem šílel z toho že nemám HW qwerty. Bohužel budu muset počkat až Nokia doslouží

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře