Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyMotorola chystá nástupce Moto G, zamotá hlavu nízkou cenou?

Motorola chystá nástupce Moto G, zamotá hlavu nízkou cenou?

Brazilský prodejce Livraria Logos prozradil výbavu nové Motoroly označované kódovým jménem Titan (typové označení XT1069). Pravděpodobně jde o nástupce velmi úspěšného modelu Moto G.

Pokračovatel stávající hvězdy nabídky americké značky by měl dostat pětipalcový displej opět s HD rozlišením. HD rozlišení má i displej současné Moto G, který má však menší úhlopříčku 4,5 palce.

Moto G2 nebude špičkový smartphone, nic podstatného mu však chybět nebude. Používat bude téměř čistý Android ve verzi 4.4.4 KitKat bez jakýchkoliv nadstaveb a čtyřjádrový procesor s taktem 1,2 GHz. Fotoaparát s autofokusem bude osmimegapixelový a doplní jej blesk. Uživatelská paměť má mít kapacitu 16 GB, ale zatím se neví, zda bude rozšiřitelná paměťovkami. RAM zůstane na 1 GB.

Motorola Moto G2 bude opět skvělou ukázkou toho, jak může vypadat levný, avšak dobře vybavený smartphone. Existovat má hned od začátku i ve verzi s podporou dvou SIM karet. Bližší informace o očekávaném smartphonu se dozvíme za několik dní, konkrétně 4. září v Berlíně, kde se uskuteční tisková konference Motoroly.

Současný model Moto G se v tuzemských e-shopech prodává od 4 200 Kč a DPH. Vyplývá to z informací nákupního rádce heureka.cz.

Motorola-generic

Zdroj: Ibtimes

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře