Pátek, 7 června, 2024
DomůNovinkyMortal Kombat dorazí i na mobily, bude se jednat o karetní hru...

Mortal Kombat dorazí i na mobily, bude se jednat o karetní hru Mortal Kombat X

Warner Bros. Interactive Entertainment a NeatherRealm Studios oznámili, že se na mobilech s iOS a Androidem dočkáme hry Mortal Kombat X. Bude se jednat o free-to-play karetní hru s bojovými vsuvkami. Připravte se na fatality!

Mortal Kombat X je tvůrci přirovnávána k jejich dřívějšímu mobilnímu dílu Injustice: Gods Among Us. Také ona byla v základu karetní hrou, v níž jste si každý souboj na vlastní kůži „odpracovali“. Myšlenka byla taková, že faktor náhody budete moci potlačit svým bojovým uměním, což bohužel nakonec nefungovalo. Souboje navíc byly velmi repetitivní, takže nám to vlastně ani nevadilo.

Doufejme, že se autoři z posledního nezdaru poučili a přenesení bojovkářské legendy dopadne mnohem lépe. Ostatně o dobrém výsledku naznačují i nově dostupné informace. Autoři se dušují, že během hry budeme mít k dispozici nejen fatality, ale také klasické kopy a údery, které budou pro každou zúčastněnou postavu docela jiné. To by mělo znamenat, že než se naučíme pořádně bojovat, bude to chvíli trvat, což je základní ingredience i klasického Mortal Kombat.

Přesné datum vydání Mortal Kombat X známo není, hry bychom se však měli dočkat nejpozději v průběhu dubna. Jakmile se tak stane, budeme vás informovat!

Zdroj: Pocket Gamer

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře