Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyMonument Valley: Balíček levelů Ida’s Dream bude ke stažení zdarma

Monument Valley: Balíček levelů Ida’s Dream bude ke stažení zdarma

Jedna z nejlepších her minulého roku se za několik hodin dočká dalšího balíku nápaditých levelů, které vás zabaví na nejedno zamračené odpoledne. Nový obsah bude ke stažení zdarma, což je překvapivá, ale o to více radostnější zpráva.

Rozšíření Ida’s Dream vzniklo původně jako odemykatelný přídavek skrze původní hru, ale jeho upravené vydání, které se stane součástí charitativního Projektu (RED), nabídne naprosto identické levely všem hráčům Monument Valley zcela zdarma, a to na všech platformách. Akce vstoupí v platnost zítra, tedy 25. června.

Podle Neila McFarlanda ze studia ustwo je Ida’s Dream vůbec posledním rozšířením Monument Valley.  Vývojáři se do budoucna chtějí věnovat novým projektům, jako například titulu Lands End pro virtuální realitu, který bude debutovat na brýlích Gear VR od Samsungu.

Zdroj: TC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře