Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyMonument Valley 2 vychází 6. listopadu na Android

Monument Valley 2 vychází 6. listopadu na Android

Bezvadná logická hra Monument Valley 2 je zatím dostupná pouze na iOS, ale už brzy si ji budou moci pořídit také majitelé zařízení s Androidem. Na blížící se příchod očekávaného hitu upozorňuje nový trailer.

Monument Valley 2 navazuje na úspěch prvního dílu a znovu tak přináší spoustu hodin zábavy a úžasné grafické zpracování. Samozřejmě nechybí ani spousta optických klamů, různých pákových a posuvných mechanismů, rotující budovy a chytrá tlačítka, která napomohou v postupu.

Největší změnou oproti prvnímu dílu je, že v jednu chvíli budete hrát za dvě postavy najednou – malou holčičku v červeném plášti a její matku, která ji doprovází a pomáhá poznávat svět.

Monument Valley 2 pro Android vychází v pondělí 6. listopadu. Čekání si můžete zkrátit třeba tím, že se v Google Play předregistrujete. Jakmile bude hra uvolněna, obchod vás bude informovat skrze notifikaci na smartphonu či tabletu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře