Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyMonstrózní HTC One Max klepe na dveře, podívejte se na oficiální produktovou...

Monstrózní HTC One Max klepe na dveře, podívejte se na oficiální produktovou fotografii

V průběhu září se dočkáme představení nového křížence smartphonů a tabletů. Model One Max doplní v portfoliu společnosti HTC již vydané přístroje One a One mini, z nichž konstrukčně vychází, jak dokazuje „uniklá“ produktová fotografie, která momentálně koluje po webu.

Jedinou viditelnou změnou je jinak umístěná přisvětlovací LED na zadní straně, která se se přestěhovala pod čočku fotoaparátu.

Další odlišnosti (samozřejmě kromě větších rozměrů) jsme proti dvěma modelům, které už se prodávají, nezaznamenali.

HTC One Max má mít displej s úhlopříčkou 5,9 palce a Full HD rozlišením 1920 × 1080 px. Pohonnou jednotkou bude Qualcomm Snapdragon 800 se čtyřjádrovým 2,3GHz procesorem a 2 GB operační paměti.

Vnitřní datové úložiště má mít velikost 32 nebo 64 GB. Slot na paměťovou kartu asi bude chybět.

Zatím se neví, kdy představení přerostlého One dojde.

Tiskové konference se asi dočkáme někdy kolem 4. září. V tento den totiž bude odhalen konkurenční přístroj Galaxy Note III a tudíž se dá předpokládat, že HTC nebude s představením své novinky dlouho otálet.

evleaksZdroj: PocketNow

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

 1. Vypadá zajímavě, ale proti konkurenci Samsungu galaxy note x mu chybí jedna důležitá věc a to S pen, a aplikace podporující jeho užívání.
  Právě S-pen činí z galaxy Note nástroj vhodný pro práci. Již víc jak rok a půl používám samsung galaxy note a zatím bych neměnil. už kvůli poměru obrazovky 1280×800, což je 1,6 úhlopříčka 5,3″ šířka displeje 71mm výška 114mm plocha 81cm2 počet pixlu 1024 tisíc. Dnešní tendence displeje natahovat a zužovat je příšerná, okrádá nás o plochu. Například galaxy note II s úhlopříčkou 5,55

  • šířka 69mm, délka122,6mm plocha 84,7 cm2 počet pixelů pouze 921 tisíc. Zhoršení displeje činí 10%.
   HTC ONE Max má úhlopříčku 5,9″ šířku 73mm výšku 130,6mm, plocha 95cm2 2073 tisíc pixelů.
   tedy 2x víc jak u Note 1. Displej je tedy velmi slušný.
   Kdyby měl S pen a aplikace třetích stran jako je například autodesk vytvořil kreslítko s jeho podporou. Stal by se z těchto mobilů silný pracovní nástroj. Něco jak měl být Newton od Aplu.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře