Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyModrá obrazovka smrti je zpět! Nyní trápí majitele telefonů s Windows Phone

Modrá obrazovka smrti je zpět! Nyní trápí majitele telefonů s Windows Phone

S nechvalně známou modrou obrazovkou smrti BSOD (Blue Screen of Death), která se stala synonymem pádu operačního systému Windows, se můžete setkat i na chytrých mobilních telefonech. Samozřejmě ne na všech, jen na těch s Windows Phone.

O tom, že BSOD mohou zažít i majitelé smartphonů se systémem od Microsoftu, informoval editor serveru Ars Technica, Peter Bright. S modrou obrazovkou se však nesetkal jen on sám, na chybu poukázali na Twitteru i další lidé.

BSOD na Windows Phone má klasickou podobu s výpisem chyby (na fotografii můžete vidět oznámení o selhání inicializaci procesu).

516a

Zdroj: AndroidPortal

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

7 KOMENTÁŘE

  1. Windows, je, bol a bude zastaralý a nedotiahnutý operačný systém, darmo mu dajú krásne grafické rozhranie. Je proste už dlhoročne overené, že to čo má názov Windows nikdy nieje moc dobré.

  2. nahodou, kterej jinej os vam sdeli co ze to vlastne mate za chybu, kdyz spadne, kolik vadnych ram nebo radicu hdd se takhle objevilo, za starych casu, kdyz irq se sdilelo na modem a zvukarnu, a bylo treba zvuk ci modem strcit do jineho pci slotu, atd… zlate casy, dnes vam to spadne a vite prd, tak neplkejte a budte radi, dyt stejne to vseci pouzivate kazdy den 😉

  3. Také jsem se setkal s BSOD na svém Windows Phone 8.1. Došlo k němu při hard resetu, tak jsem měl i trochu strach, aby to nebylo to poslední co vidím 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře