Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyBatman hrát Jobse nebude! Christian Bale hlavní roli v připravovaném filmu odmítl

Batman hrát Jobse nebude! Christian Bale hlavní roli v připravovaném filmu odmítl

Christian Bale, který ztvárnil Batmana ve filmu Temný rytíř, vycouval z chystaného biografického filmu, v němž měl hrát spoluzakladatele firmy Apple Steva Jobse. Sám herec prý nakonec po dlouhém zvažování došel k názoru, že není pro roli tím pravým. Informoval o tom server The Hollywood Reporter.

Režisér filmu Danny Boyle tak bude muset pro životopisný film, který se má začít natáčet letos na podzim, hledat novou hlavní postavu. Bale je už druhým hercem, který roli Jobse odmítl. Prvním byl Leonardo DiCaprio, jenž dal nakonec přednost účinkování ve filmu The Revenant.

Nový film o Jobsovi bude inspirovaný známým bestsellerem, autorizovaným životopisem Jobs Waltera Isaacsona. Děj by se měl točit hlavně kolem představení slavných produktů, u kterých stál sám Steve Jobs, tedy iPodu, iPhonu a iPadu. V kinech se má film objevit příští rok.

DARK KNIGHT RISES

 

Zdroj: The Verge

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Herec, který má dost sebeúcty, něco takového ani vzít nemůže…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře