Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyModder spustil na chytrých hodinkách legendární hru Half-Life

Modder spustil na chytrých hodinkách legendární hru Half-Life

Klasickou střílečku Half-Life si díky šikovnému modderovi Davu Bennettovi můžete zahrát i na chytrých hodinkách s Android Wear. Hurá!

K odvážnému pokusu si Dave Bennett přizval hodinky LG G Watch. Tyto hodinky pak vybavil aplikací SDLasg3D, která si umí poradit s GoldSource enginem hry a bylo hotovo. Half-Life pak běžel téměř jako „hodinky“. Problém byl jenom se dvěma věcmi. V první řadě jde o velikost hodinek – 1,65″ displej zkrátka není na vychutnávání atmosféry úplně ideální, nehledě na to, že na sklíčku hodinek se nachází i virtuální joystick, kterým celou hru ovládáte.

V druhé řadě jde potom o výrazné poklesy framerate. Jakkoliv rychlost v některých úsecích hry dosahuje až 30 FPS, v některých částech se naopak propadá až ke 2 FPS, což z Half-Life 2 dělá naprosto nehratelný kousek. I přesto se spuštění Half-Life na chytrých hodinkách dá považovat za průlom, který nám ukazuje, že nositelná elektronika se vyvíjí velmi rychle.

Zdroj: Droid Gamers

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře