Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyMobilní aplikací InCard MasterPass nově zaplatíte i v hypermarketu Globus

Mobilní aplikací InCard MasterPass nově zaplatíte i v hypermarketu Globus

MasterCard a Globus společně představily nové řešení pro rychlou platbu v hypermarketech. Zákazníci prodejny v pražských Čakovicích nyní mohou zaplatit svůj nákup pomocí chytrého mobilního telefonu a služby MasterPass.

Zákazník při tom postupuje přesně tak, jak je zvyklý. Načte čárové kódy jednotlivých produktů a přejde k platbě. Jako platební metodu si vybere MasterPass. Pokladní systém mu vygeneruje QR kód, který si načte pomoci mobilní aplikace InCard MasterPass a zaplatí.

Pro platbu aplikací MasterPass mohou zákazníci využít šest platebních terminálů „Scan and Go“ anebo čtyři samoobslužné platební terminály „SelfCare Checkout“. V průběhu letošního roku se možnost rozšíří do všech patnácti poboček Globusu.

Platební terminál „Scan and Go“ funguje velmi jednoduše následujícím způsobem: Zákazník při nákupu postupně skenuje jednotlivé čárové kódy na produktech. Následně přejde ke speciální pokladně, kde zaplatí.

Samoobslužné terminály SelfCare Checkout zajišťují odbavení bez personálu u pokladny, zákazník načte u speciálního platebního místa čárové kódy všech produktů, které si chce zakoupit, a zaplatí.

[appbox googleplay cz.csob.era.mcmobile]

[appbox appstore id580829235]

3 2 1

Zdroj: Globus

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře