Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyMobilní aplikace pomáhá organizovat cyklistické závody ve Velké Británii

Mobilní aplikace pomáhá organizovat cyklistické závody ve Velké Británii

Velo29 umožňuje jezdcům, jak soutěžním, tak rekreačním, přihlášení na konkrétní cyklistickou událost, jejíž popis i trasu zvýrazněnou na mapě si mohou prohlédnout předem.

Po příjezdu na událost závodník prostřednictvím aplikace potvrdí svou přítomnost, a tak umožní organizátorům zjistit skutečný počet jezdců.

Velo29 zasílá jezdci notifikaci, že se má dostavit na start závodu, po odstartování akce měří prostřednictvím GPS jeho výkon na vybraných úsecích, podává okamžitou informaci o průběhu jízdy a umožňuje organizátorům vyhlašovat a rychle vyhodnocovat různé vložené disciplíny, jako je „král hor“ a podobně.

Závodník má okamžitý přehled o tom, jak si během jízdy vedl on i jeho kolegové na trati. Aplikace poskytuje velké množství příležitostí pro jezdce i pro organizátory a vnáší nové a zajímavé prvky do událostí tohoto typu, kde lze demonstrovat nové příležitosti pro využití inovativních mobilních aplikací ve sportu.

velo29-cycling-team-898498775

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře