Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyMobil pro pracháče: Dosud nepředstavený iPhone 6s s diamanty stojí 5 milionů!

Mobil pro pracháče: Dosud nepředstavený iPhone 6s s diamanty stojí 5 milionů!

Losangeleský výrobce lifestylových doplňků Brikk oznámil přípravy na vydání speciální verze iPhonu 6s. Upravený model bude určen hlavně movitým uživatelům, kteří neváhají za ty nejluxusnější produkty utrácet mnohdy i horentní sumy.

iPhone 6s se bude vyrábět ve verzích z 24karátového žlutého či růžového zlata a také z platiny. Cena má začínat na 7 995 dolarech, tedy necelých 200 tisících korunách. Skuteční fajnšmekři si pak budou moci zakoupit nejexkluzivnější provedení s bílými diamanty za 199 995 dolarů, tedy bratru asi 4,9 milionu korun.

První dodávky telefonů se mají uskutečnit za tři až čtyři týdny po zahájení prodeje iPhonu deváté generace. Při objednávce Brikk vyžaduje po zákaznících zaplacení zálohy, která se v závislosti na zvoleném modelu pohybuje v rozmezí 2 500 až 25 000 dolarů (60 000 Kč, respektive 600 000 Kč).

5asZdroj: Time

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře