Pátek, 17 května, 2024
DomůNovinkyMobil od ČEZ připravil výhodný dětský balíček za 149 Kč

Mobil od ČEZ připravil výhodný dětský balíček za 149 Kč

Pořízení prvního mobilního telefonu nikdy nebylo tak jednoduché jako teď. Mobil od ČEZ přišel se zajímavou nabídkou 50 minut volání a internetu 100 MB za 149 korun měsíčně. Volání a mobilní internet za výhodnou cenu je možné objednávat online nebo v internetové aplikaci, a to až do 30. října s garancí ceny na dva roky.

„Dnes už má prakticky každé dítě svůj mobilní telefon, ať už z důvodu snazšího dohledu nad jeho bezpečím nebo jako zdroj zábavy. V rodinném rozpočtu jde o další pravidelnou výdajovou položku, proto jsme přišli s dětským balíčkem, který potřebu mobilního volání a dat řeší za pouhých 149 korun měsíčně,“ říká Dávid Hajmán, generální ředitel ČEZ Prodej. Vyčerpané minuty a data mohou děti i rodiče snadno kontrolovat nastavením limitu díky službě Infolimit.

Při pořízení SIM karty Mobilu od ČEZ za 149 korun měsíčně se navíc zákazníci mohou zúčastnit fotosoutěže o chytrý telefon. Stačí, když zašlou fotografii svého dítěte ze školy na adresu soutez@cez.cz. Odborná porota došlé fotografie posoudí a deset nejzajímavějších snímků bude odměněno mobilním telefonem Samsung Galaxy Young 2.

 

mobil-od-cez-210005Zdroj: ČEZTZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře