Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyMOBIL.CZ do konce ledna nabízí zákazníkům balíček Data 24 s bonusem 40...

MOBIL.CZ do konce ledna nabízí zákazníkům balíček Data 24 s bonusem 40 MB

Virtuální operátor MOBIL.CZ, který zaštiťuje T-Mobile, pro své zákazníky připravil speciální bonusovou akci k aktuálnímu datovému balíčku Data 24. Ke standardnímu objemu, tedy 60 MB internetu s platností na jeden den, do konce ledna přibylo bonusových 40 MB a celý balíček tak za cenu 14 Kč nabízí 100 MB rychlého internetu na 24 hodin.

„Balíček Data 24 se od svého zavedení loni v prosinci těší mezi zákazníky MOBIL.CZ velké oblibě. Představuje ideální volbu pro všechny, kdo potřebují akutně něco vyhledat na internetu nebo zůstat online na komunikačních aplikacích, jako je například WhatsApp, Messenger či Viber,“ říká Karel Bechník, produktový manažer projektu MOBIL.CZ.

Ani letos zákazníci MOBIL.CZ nepřijdou o největší výhodu – internet zdarma. Stále platí, že po aktivaci SIM a za každé dobití alespoň za 200 Kč zákazník dostává internet na 30 dní zdarma. Po vyčerpání FUP 500 MB po aktivaci a 200 MB za dobíjení je internet jen zpomalen a běží dál po celou dobu 30 dní.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře