Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyMistrovství ČR v mobilních hrách finišuje kvalifikace a představuje vlastní web

Mistrovství ČR v mobilních hrách finišuje kvalifikace a představuje vlastní web

Ve dnech 4. až 6. listopadu bude na Veletrhy Brno v rámci festivalu IN-JOY společnost PLAYzone pořádat své první Mistrovství České republiky v mobilních hrách, jehož generálním partnerem se stal Vodafone a hlavním partnerem Samsung. Zatímco online kvalifikace pro tuto akci pomalu finišují, byl spuštěn oficiální web celé akce.

Na Vodafone MČR v mobilních hrách 2016 postoupí 32 nejlepších hráčů v Clash Royale a také šest týmů z Vainglory a zatím můžeme za favority označit hráče eSuby. Ta nedávno angažovala aktuálně vedoucí dvojici kvalifikace Clash Royale a její tým ve Vainglory momentálně drží druhou pozici v championship divizi, a to jen s minimálním odstupem na vedoucí celek.

V případě, že byste se chtěli ještě rychle zapojit do online bojů a probojovat se na MČR 2016 nebo si pouze chcete otestovat své schopnosti s ostatními, navštivte oficiální web www.mcrmobil.cz, kde se dozvíte vše potřebné.

5a9

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře