Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyMironet umožňuje nákup bez placení komukoliv na fakturu se 14 denní splatností

Mironet umožňuje nákup bez placení komukoliv na fakturu se 14 denní splatností

Mironet od dnešního dne veřejně spouští možnost nákupů na fakturu. Zákazník tak zaplatí za zboží až v průběhu 14 dnů od chvíle, kdy jej získá. Novinku mohou využít stávající i noví zákazníci.

Prodej na fakturu je u Mironetu limitován částkou 50 000 Kč pro firmy a podnikatele a částkou 10 000 Kč pro koncové zákazníky bez IČO. Ti navíc nejsou zatěžováni smlouvami či jinou administrativou. Zpřístupněním nové služby Mironet reaguje na zájem zákazníků o tuto formu platby. Během léta byla služba testována v rámci věrnostního programu vybranými zákazníky a nyní je plně funkční i pro nové zákazníky, kterým pro první nákup postačí si vytvořit registraci na webových stránkách. Za nákup na fakturu je účtován fixní poplatek 39 Kč.

V případě, že by zákazník opomněl s úhradou faktury, bez jakýchkoli sankcí se společnost připomene. Navíc pro případ nedostatku hotovosti společnost nabídne i následné rozložení platby na více částek. „Nová platební metoda přináší dvě výhody. Koncoví zákazníci oceňují, že si zboží mohou nejprve vyzkoušet a do 14ti dnů ho buď vrátit anebo za něj zaplatit. Firmám tato služba vyřeší často palčivé potíže se schvalováním nákupu zboží při požadavku eshopu na placení předem nebo pomocí hotovosti.“ komentuje novou platební metodu Ing. Robert Novotný, generální nředitel Mironet.cz a.s.

Mironet je tak prvním velkým eshopem, který českým zákazníkům přináší platební metodu, která se stala populární zejména ve skandinávských zemích, kde je tímto způsobem v současnosti hrazeno až 30% všech eshopových objednávek.

852

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře