Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyMiniaturní letoun SKEYE Nano Drone můžete mít za 840 Kč

Miniaturní letoun SKEYE Nano Drone můžete mít za 840 Kč

SKEYE Nano Drone se vejde do dlaně. Přes svoji miniaturní velikost dokáže ve vzduchu stabilně stát i dělat lopingy. V provozu vydrží kolem osmi minut a pořídíte ho za zhruba 840 korun.

Drony zažívají v posledních měsících prudký rozmach. Ty nejmenší kousky se schovají do dlaně a jsou určené pro hraní. Jeden takový si nyní můžete objednat u firmy SKEYE.

Nano Drone, jak se stroj jmenuje, dokáže z dlaně vzlétnout i na ní přistát. Ovládání je řešeno gamepadem se dvěma směrovými páčkami a několika tlačítky, které slouží pro přepínání mezi třemi režimy letu a třemi režimy citlivosti.

Letoun lze ovládat až na vzdálenost 50 metrů. Jeho rozměry jsou 40 × 40 × 22 milimetrů. Hmotnost je necelých dvanáct gramů. Baterie umožňuje až osmiminutový provoz dronu. Na sto procent kapacity se baterie dobije asi za půl hodiny.

Kvadrokoptéra je vybavena šestiosým gyroskopem a je schopna i akrobatických přemetů, jak dokazují záběry z propagačního videa. Abyste letoun neztratili z očí během nočního létání, je vybaven několika LED.

Cena SKEYE Nano Drone je v rámci speciální akce 34,99 dolaru, což je aktuálně 840 korun. Běžná cena je 60 dolarů (1 450 korun). Dron si můžete objednat na stránkách výrobce. Skvělou zprávou je, že firma zasílá i do České republiky a na Slovensko, a to navíc zcela zdarma!

3 4 1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

    • Ahoj, nechcete k tomu sepsat pár řádek? Myslím, že by to ostatní čtenáře zajímalo. Případně se na mne obraťte e-mailem a můžeme se domluvit na nějaké formě spolupráce. Pěkný večer.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře