Sobota, 11 května, 2024
DomůRecenzeMilý Ježíšku… Aneb nakupujeme dárky z mobilu a tabletu

Milý Ježíšku… Aneb nakupujeme dárky z mobilu a tabletu

Vánoce – svátky, které dokážou stmelit vás a vaše nejbližší, ale také pro mnohé období plné stresu a shonu. To už ale k modernímu pojetí konce roku zkrátka patří. Nicméně samotný nákup dárků se neřadí zrovna k relaxačním a oblíbeným činnostem.

Proto si ušetřete své nervy a objednejte si dárky z pohodlí vašeho domova přes oficiální aplikace.

Alza

Do začátku roku 2006 málokdo věděl, že vůbec nějaká Alza.cz (resp. Alzasoft) vůbec existuje. To se ale v roce 2007 změnilo. Došlo k přejmenování firmy a byl zaveden marketing se zeleným mimozemšťanem, díky kterému se masivně zvýšilo povědomí o prodejci.

Alza.cz neustále roste ve všech směrech a patři mezi lídry na trhu v prodeji elektroniky. Vzhledem k rostoucí oblibě mobilních zařízení, vytvořením aplikace si společnost jako jedna z prvních zajistila přísun objednávek i z těchto zařízeních.

Hned na úvodní stránce se nachází zboží, které má prodejna v akci. Pokud hledáte konkrétní druh produktu, zvolíte možnost katalog a následně se před vámi rozprostřou jednotlivé kategorie. Tento seznam je identický, co se složení týče, se seznamem na webových stránkách. Takže skrz šikovně zpracované rozdělení se můžete dostat až k onu zboží, které hledáte. Uspořádání katalogu produktů můžete seřadit podle prodejnosti a ceny. Pokud nemáte konkrétní představu o výrobku, ale víte, jakými parametry by měl disponovat, zvolíte volbu upřesnit parametry. Zde už navolíte relevantní informace, které se liší v závislosti na zboží. Nechybí ani možnost oblíbených položek, sledování objednávek nebo přímé kontaktování některé z poboček. I samotné vyřízení objednávky je velmi jednoduché a rychlé.

Nehledě na pozici Alzy, i ona se musí o svátcích setsakramentsky otáčet, aby objednávky byly doručeny ve stanovený datum. Takže neotálejte a objednejte zboží včas.

[appbox appstore id582287621]

[appbox googleplay id=cz.alza.eshop]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Alza/“/]

Vykupto.cz

Opravdu jen málokoho nezaregistroval slevomatový boom, který vypukl v polovině roku 2010. Bodejť by nebyl. Byl to nový segment na trhu a každý si chtěl urvat svou část. Nicméně boom skončil a slabí odpadli. Silní zůstali a rostou dále. Jedním z těch, co se udrželi, je i Vykupto.cz.

Slevy dostupné v aplikaci si můžete zobrazit dvojím způsobem. Buďto bez jakéhokoliv filtrování volbou všechny slevy, nebo si je roztřídit do pěti kategorií – dovolená, zboží, domácnost, oblečení a služby. Ty se ještě nadále dělí do podkategorií. U každé ze slev samozřejmě nechybí její cena, informace o produktu, dosavadní počet zakoupení, doba trvání slevy a to nejdůležitější, částka, kterou ušetříte zakoupením voucheru. Kdybych měl něco vytknout, tak je to absence možnosti vyhledání konkrétního zboží.

[appbox googleplay id=cz.vykupto.android&hl=cs]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Vykupto/“/]

Slevomat

Průkopník v segmentu slev je nejnavštěvovanější, nejvýdělečnější, nejoblíbenější… zkrátka nejlepší slevový portál u nás. Především díky němu se vouchery staly běžným, oblíbeným a kdo by to dříve tušil, i vítaným dárkem pod stromeček.

Pro plné využití aplikace je nutná registrace. Ale pokud máte v plánu si pouze prohlédnout slevy, můžete tento krok přeskočit. Už po prvním spuštění vám hned dojde, že Slevomat je trošku někde jinde. Trošku dál než jeho konkurenti. Seznam slev je rozdělen na dvě kategorie – hlavní a další. Ty se dále dělí do podkategorií, jako je například móda a luxus, zdraví a relaxaci nebo cestování a jídlo. Vouchery můžete filtrovat podle města, kde najdou uplatnění a řadit je podle ceny nebo jejich aktuálnosti. Samozřejmě není problém zobrazit všechny slevy bez jakéhokoliv filtrování.

Každá z nabídek je doplněná slušivou ilustraci, díky které má zákazník okamžitě představu, co může očekávat. Ilustraci následně doplňuje částka, počet prodaných voucherů a její název. Pokud jste si vybrali slevu, po jejím zvolení se před vámi objeví podrobné informace o produktu. Věříme, že zákazníci, kteří se rozhodli poprvé využit služeb Slevomatu, budou spokojeni s množstvím informací a získají v produkt důvěru.

Jestliže i přesto ale máte stále nějaké pochybnosti, na konci stránky je e-mailový a telefonický odkaz pro případné dotazy.

Je na místě pochválit brilantní zpracování aplikace a její fungování.

[appbox appstore id402439743]

[appbox googleplay id=cz.slevomat&hl=cs]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Slevomat/“/]

Mall.cz

Jedná se o jednoho z konkurentů Alzy v segmentu počítačů a elektroniky. Mall.cz toho ale má mnohem více co nabídnout a to hlavně díky tomu, že se nezaměřuje pouze na počítače a elektroniku.

Po spuštění aplikace se vám zobrazí plakáty s akčními nabídkami. Mezi nimi si můžete listovat a pokud vás některá z nabídek zaujme, potvrdíte volbu a jste přesměrováni na danou kategorii zboží. Stěžejní částí je samozřejmě katalog zboží. Ten je rozčleněn na několik kategorii, a jelikož se nejedná pouze o prodejce elektroniky, najdete zde i kategorie jako jsou například pneumatiky, hudební nástroje, sportovní potřeby a další.

Samotné zboží je v seznamu prezentováno stroze. Názvem, cenou a dostupností skladem. Dále je zde přiloženo foto výrobku. Ty jsou ve výborně kvalitě, takže už při projíždění seznamu s výrobky víte, zda vám zboží padne do oka. Aplikace sazí na co nejméně pozlátka a rádoby vkusného krášlení, za což jsem rád. Za velké písmo a sdělování pouze relevantních informací patří také autorům palec nahoru.

[appbox appstore id768773133 ]

[appbox googleplay id=com.nrholding.mall&hl=cs]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/mallcz/“/]

Patrik Neto
Patrik Neto
Redaktor, který se zaměřuje na aplikace a hry především na platformě Android. Taktéž fanoušek informačních technologií obecně.
Další články

2 KOMENTÁŘE

    • Vzhledem k tomu, že CZC to neměli v době testování aplikace zcela vychytané s účty a nechtěli jsme překročit více jak 2 eshopy s elektronikou, jsme se jejich aplikaci rozhodli vyřadit z výběru.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře