Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkyGrand Theft Auto: San Andreas již i na Google Play, kvůli chybám...

Grand Theft Auto: San Andreas již i na Google Play, kvůli chybám si ale nezahrajete!

Megahit společnosti Rockstar GTA: San Andreas dorazil konečně na mobilní zařízení s Androidem. Cena plné verze je 168 korun. Hra obsahuje přepracovanou grafiku ve vysokém rozlišení s novými efekty, včetně vylepšeného nasvícení scén.

Oblíbená pařba z počítačů si v paměti ukousne 2,4 gigabajtu a spustíte ji pouze na výkonnějších tabletech a smartphonech (seznam podporovaných zařízení je zde). Před zahájením stahování se proto ujistěte, že máte v paměti dostatek volného místa.

GTA: San Andreas pro Android podporuje možnost ukládat aktuální stav do cloudu, díky čemuž můžete synchronizovat postup mezi všemi platformami, a je kompatibilní s bezdrátovými ovladači mogą a některými Bluetooth a USB gamepady.

Rockstar měl těsně po vydání problémy s ověřením nákupu na svých serverech. Někteří uživatelé proto hlásili, že jim hra po zakoupení vypisuje hlášku, že ji nelze spustit kvůli její nepravosti.

Během krátké chvíle se v Google Play objevily dvě aktualizace. Bohužel, problémů je stále víc než dost. Nyní se hráči sice již dostanou do menu, ale hra jim tentokrát padá při pokusu o nahrání levelu.

Průměrné hodnocení 1,9 hvězdičky z 5 možných hovoří za vše…

[appbox googleplay com.rockstargames.gtasa]

gtasanandreas

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

7 KOMENTÁŘE

  1. Warez verzia 1.0 ide na Sony Xperia L na high v pohode…warez forever!!!

    • Čao hej já mám sony xperia tipo a rozjel jsem to uplně v pohodě 😀 😀 doporučuju stahovat
      jo a abys to na tipu rozjel mosis mit rootly mobil

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře