Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyMilovníci rychlé jízdy by si neměli nechat ujít Motorolu Moto G Ferrari...

Milovníci rychlé jízdy by si neměli nechat ujít Motorolu Moto G Ferrari Edition

Americká firma Motorola v rámci včerejší tiskové konference představila speciální edici svého androidího smartphonu Moto G v barvách Ferrari. Dominantou čelní strany je 4,5″ HD displej. Na zadní straně zaujme detailní logo známé automobilky s hřebcem a použití kevlaru.

Závodní fanoušky dále určitě potěší, že tato speciální edice disponuje i integrovanými zvuky a vyzváněcími melodiemi, které byly nahrány za pomoci burácení motorů sporťáků. Nezapomnělo se ale ani na další detaily, ve smartphonu proto najdete také tematické tapety.

Na modelu Moto G Ferrari Edition je právě neotřelý vzhled vůbec tím nejzajímavějším. Technicky ho lze totiž označit za pouhý průměr.

Ve výbavě má HD rozlišení, tedy 1 280 × 720 pixelů na úhlopříčce 4,5 palce a jeho součástí je i čtyřjádrový procesor a 1 GB operační paměti. Operačním systémem je v podstatě téměř čistý Android KitKat jen s minimem továrních úprav.

Moto-G-Ferrari-Edition

Zdroj: Motorola

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře