Microsoft představí špičkové Lumie v New Yorku 19. října


Microsoft představí špičkové Lumie v New Yorku 19. října

Společnost Microsoft údajně již v říjnu představí dva nové chytré telefony řady Lumia. Plánovaná tisková konference se má uskutečnit v americkém New Yorku. Upozornil na to server The Verge.

Microsoft na podzim chystá dva špičkové smartphony Lumia 950 a Lumia 950 XL (dříve se o nich psalo jako o Lumiích 940 a 940 XL), které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, protože jejich výbava bude srovnatelná se současnou špičkou se systémem Android. Nekompromisní má být také zpracování nových modelů, oba totiž mají dostat štíhlá kovová těla vyrobená z jednoho kusu.

Datum mediální akce je stanoveno na 19. října. Kromě smartphonů má v New Yorku Microsoft odhalit také tablet Surface Pro 4, náramek Microsoft Band 2 a spoustu nového příslušenství, včetně dokovací stanice Munchkin pro využívání funkce Continuum, díky které lze z mobilního zařízení v případě potřeby snadno vytvořit klasický počítač.

Lumia-940-XL1

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (2)


  1. jgx

    Co když chci vyměnitelnou baterii, nezašifrovanou paměťovou kartu a telefon schopný bez omezení kopírovat vše od hudby po aplikace? Že tyto nároky nesplňuje? Tak nepište, že je pro nejnáročnější zákazníky. Jde totiž o naprosto základní požadavky, které splňuje kdejaký levný mobil za tři tisíce.

  2. Dom

    Jakým stylem Windows šifruje pam. kartu ? Baterie nelze měnit už snad na 90% dnešních zařízeních hold taková je politika výrobců a s kopírováním snad nikdy nebyl problém ne ?Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.