Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyMezera u displeje Galaxy Note 4 je vlastnost, uklidňuje zákazníky Samsung

Mezera u displeje Galaxy Note 4 je vlastnost, uklidňuje zákazníky Samsung

Zpracování některých kusů phabletu Galaxy Note 4 určitě není dokonalé. Někteří uživatelé totiž hlásí, že mezi rámečkem a displejem je mezera dost velká na to, aby se do ní dala vsunout vizitka. Samsung to však odmítá brát jako chybu a uživatelům vzkazuje: „Je to vlastnost“.

O mezeře mezi čelem a tělem u nového Galaxy Note 4 se v posledních dnech na internetu hovořilo víc než dost, dnes můžeme konečně celou věc uzavřít.

Redakce serveru trustedreviews.com kontaktovala jihokorejského výrobce a k celé kauze získala vyjádření z kompetentních míst.

Odpověď mluvčího vypadá následovně: „Hlášený problém nemá vliv na funkčnost nebo kvalitu Galaxy Note 4. Note 4 splňuje všechny striktní výrobní a kvalitativní standardy Samsungu“.

Podle Samsungu je mezera mezi čelním panelem a tělem telefonu, kam lze třeba zastrčit list papíru, naschvál. Výrobce na mezeru upozorňuje přímo v manuálu, který najdeme přibalený u modelu pro evropský trh.

Jihokorejský výrobce v příručce doslova píše, že se jedná o nutnou výrobní vlastnost. A znepokojivě pak dodává, že mezi jednotlivými díly může docházet k drobným vibracím, přičemž časem se mezera dokonce může i zvětšit.

Bez názvu

gsmarena_001

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. galaxy mini to měl taky. ono je to i celkem logické. když vás spadne mobil zrovna na to místo kde je díra, jednoduše se plast ohne a zmírní tím náraz. nemuselo by tedy docházet k tříštění displaye

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře