Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyMetal Slug 2: Obrovská porce akce, výbuchů, bossů a nepřátel

Metal Slug 2: Obrovská porce akce, výbuchů, bossů a nepřátel

Retro fanoušci pozor! Studio SNK Playmore vydalo pecku, kterou jsme si již před lety mohli zahrát na videoherní konzoli Neo Geo, kde se stala nesmírně populární. V pokračování střílečky Metal Slug budete tentokrát likvidovat zástupy mimozemšťanů, kteří patří ke spojencům generála Mordena.

Do týmu alespoň přibyly dvě nové postavy, a sice Eri Kasamoto a Fiolina Germi. První dříve pracovala jako agentka tajné služby, druhá zase pochází z vojenské rodiny a tak asi nikoho nepřekvapí, že se zbraněmi skutečně zacházet umí.

Tentokrát už nebudete bojovat jen proti vojákům, ale i proti paranormálním nepřátelům, protože generál Morden, hlavní záporák hry, se spojil s mimozemšťany, aby si usnadnil svůj vzestup.

Z technického hlediska (s ohledem, že se jedná o retro hru) je vše v pořádku. 2D grafika je barvitá a vyvolává pocit nostalgie. Největší zbraní Metal Slug 2 je však bezesporu kooperativní multiplayer, který podporuje připojení přes rozhraní Bluetooh.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Metal Slug 2/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře