Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyKabam a Gameloft šlápnou na plyn. Pro Android a iOS uvedou hru...

Kabam a Gameloft šlápnou na plyn. Pro Android a iOS uvedou hru Fast & Furious 6

Nohou zašlapávají pedál plynu do podlahy, jednou rukou řídí a v té druhé třímají zbraň nebo aspoň ukazují vztyčený prostředník. Jsou prostě rychlí a zběsilí. A již brzy zavítají i na displeje našich mobilních přístrojů s Androidem a iOS. Jste připraveni na spoustu honiček, akce a bitek?

Vývojářská studia Gameloft a Kabam oznámila zahájení spolupráce za účelem vytvoření závodní hry k filmu Fast & Furious 6, který bude mít ve Spojených státech premiéru 24. května. Ve stejný den se pravděpodobně dočkáme i uvedení hry.

Zatímco Gameloft asi nikomu z vás blíže nemusíme představovat (na svědomí mají série N.O.V.A., Modern Combat nebo bezvadný Order & Chaos Online), tak Kabam je zodpovědný za několik MMORTS titulů (např. nepříliš známé Hobbit: Kingdoms of Middle-Earth či Arcane Empires). I proto se na výsledek obou studií hodně těšíme.

Dá se předpokládat, že hra bude kopírovat děj stejnojmenného filmu, ve kterém si to tentokrát stará parta rozdá s konkurenční bandou zlodějů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře