Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyMeme Generator vám umožní vytvářet ta nejlepší meme

Meme Generator vám umožní vytvářet ta nejlepší meme

Meme je fenomén moderní doby. Jedná se o jednoduché obrázky, nebo fotky doplněné trefnými, většinou vtipně laděnými nápisy. Pokud byste si nějaké takové meme chtěli vytvořit i vy, nyní můžete i na telefonu s Androidem. 

Základem každého správného meme je obrázek. Meme Generator vám umožní použít jakýkoliv obrázek z vaší galerie. Ten můžete před použitím ještě zběžně upravit – roztáhnout či zkosit, zaříznout či obrátit a případně do něj vložit třeba černé okraje. Následně přijde řada na vytváření samotného textu. I v tomto směru máte volnou ruku – vložený text můžete zvětšovat, zmenšovat a zbarvovat přesně podle vašich preferencí. A pokud vám to náhodou nebude stačit, můžete vložit hned několik textových polí najednou. To abyste například zvýraznili nějakou větu.

Své meme si nakonec uložíte a v případě chuti nasdílíte přátelům, nebo dáte k dispozici komunitě, která se již stihla vytvořit kolem aplikace. A funguje to i v opačném směru. Pokud vám chybí inspirace, nebo byste se prostě jen chtěli potěšit nad trefnými meme, stačí si najít svého favorita v rozsáhlých meme galeriích.

Ukázková verze aplikace Meme Generator je na Google Play k dispozici ke stažení zdarma. Za profesionální verzi zaplatíte tamtéž přibližně 40 korun.

[appbox googleplay com.zombodroid.MemeGenerator]

[appbox googleplay com.zombodroid.MemeGeneratorFullGplay]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře