Meme Generator vám umožní vytvářet ta nejlepší meme


Meme Generator vám umožní vytvářet ta nejlepší meme

Meme je fenomén moderní doby. Jedná se o jednoduché obrázky, nebo fotky doplněné trefnými, většinou vtipně laděnými nápisy. Pokud byste si nějaké takové meme chtěli vytvořit i vy, nyní můžete i na telefonu s Androidem. 

Základem každého správného meme je obrázek. Meme Generator vám umožní použít jakýkoliv obrázek z vaší galerie. Ten můžete před použitím ještě zběžně upravit – roztáhnout či zkosit, zaříznout či obrátit a případně do něj vložit třeba černé okraje. Následně přijde řada na vytváření samotného textu. I v tomto směru máte volnou ruku – vložený text můžete zvětšovat, zmenšovat a zbarvovat přesně podle vašich preferencí. A pokud vám to náhodou nebude stačit, můžete vložit hned několik textových polí najednou. To abyste například zvýraznili nějakou větu.

Své meme si nakonec uložíte a v případě chuti nasdílíte přátelům, nebo dáte k dispozici komunitě, která se již stihla vytvořit kolem aplikace. A funguje to i v opačném směru. Pokud vám chybí inspirace, nebo byste se prostě jen chtěli potěšit nad trefnými meme, stačí si najít svého favorita v rozsáhlých meme galeriích.

Ukázková verze aplikace Meme Generator je na Google Play k dispozici ke stažení zdarma. Za profesionální verzi zaplatíte tamtéž přibližně 40 korun.

Meme Generator
Meme Generator
Vývojář: ZomboDroid
Cena: Zdarma
Meme Generator PRO
Meme Generator PRO
Vývojář: ZomboDroid
Cena: 89,99 Kč
The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.