Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyMax Payne už je v App Store! Na Android dorazí 26. dubna...

Max Payne už je v App Store! Na Android dorazí 26. dubna

Zcela podle očekávání se do puntíku vyplnilo to, o čem jsme vás informovali minulý týden v jedné za našich aktualit. V noci na dnešek se v internetovém obchodu pro iOS zařízení objevila akční pecka Max Payne, se kterou jsme se na PC setkali už v roce 2001.

Hru si můžete stáhnout za 2,39 eur, přičemž je společná jak pro mobilní zařízení iPhone, tak i pro tablety iPad. U nejnovějšího iPadu se pak můžete těšit už odpočátku na podporu jemného Retina rozlišení ? detailnější textury a podobně. Při instalaci vám syrová střílečka ukousne 1,11 GB uživatelské paměti.

Nepřehlédněte: Návrat legendy: Max Payne míří na iOS a Android!

Vývojáři ze studia Rockstar deklarují kompatibilitu s iPhonem 3GS, iPhonem 4, iPhonem 4S, 4. generací iPodu Touch a všemi iPady.

Max Payne byla první střílečka z pohledu třetí osoby se zpomalováním času a efektem při střílení kulek, se kterým jsme se pak mohli setkat ve veleúspěšné sci-fi sérii Matrix.

Max Payne: odkaz pro stažení

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Skvělé! Sice mám ještě na iPhonu pár her, které jsem chtěl dohrát. Ale tohle musím mít!

    • Nezapomeňte nám pak napsat, jak se to na iPhonu ovládá. Já hru otestuji na iPadu 🙂

      • Ovládání? Nemám víceméně nic proti tomu. Trošku nešikovné je mířit při bullet time, ale dá se na to zvyknout. Každopádně je to pecka, za 2,39 ? je to must-have titul 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře