Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyMatePad 11 je ideální tablet pro práci i zábavu

MatePad 11 je ideální tablet pro práci i zábavu

Ať už jste mladý profesionál a hledáte spolehlivého pomocníka pro pracovní prezentace či grafickou tvorbu, nebo si jen rádi užíváte kvalitní sledování filmu či poslech hudby, oceníte nový tablet od společnosti Huawei. MatePad 11 vás uchvátí špičkovým displejem i pohlcujícím zvukem, stejně jako nesčetnými možnostmi pro efektivní práci nebo učení. Nyní k němu navíc dostanete slevu 500 Kč a jako dárek chytré hodinky a bezdrátová sluchátka!

K objednávce do 19. září na e-shopu Huawei a u všech zavedených partnerů ale k tabletu navíc dostanete zdarma také špičkové dárky, které rozhodně potěší každého. K MatePadu 11 za cenu 10 990 Kč (místo původních 11 499 Kč) získáte také sluchátka FreeBuds 4i a hodinky Watch GT2 Pro. Celkem tak ušetříte skoro 10 tisíc korun.

Bezdrátová sluchátka FreeBuds 4i vydrží na jedno nabití nepřetržitě hrát až 10 hodin, vynikají vysokou kvalitou zvuku a disponují i aktivním potlačením hluku z okolí (ANC) pro ničím nerušený poslech. Běžně jsou k dostání za cenu 1 999 Kč, k tabletu je však dostanete zdarma.

A to společně s hodinkami Watch GT2 Pro, které běžně stojí 7 499 Kč. Prémiové smartwatch se safírovým sklem a titanovým tělem jsou odolným a zároveň elegantním pomocníkem jak při sportování, tak i při běžných činnostech. Hodinky se mimo jiné pyšní bezdrátovým nabíjením a výdrží baterie až čtrnáct dní. 

Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře