Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyHONOR otevřel v Praze první centrálu pro střední a východní Evropu a...

HONOR otevřel v Praze první centrálu pro střední a východní Evropu a oficiálně odstartoval novou éru prémiové elektroniky

Je to teprve necelých 10 měsíců, kdy se HONOR stal samostatnou společností.  Za tak velmi krátkou dobu HONOR zmobilizoval zdroje a nejen naposledy globálně uvedené novinky ukazují, že je zpět v plné síle. HONOR zažívá globální comeback a expanduje po celém světě. V Praze se v úterý 14. září 2021 otevřela vůbec první centrální pobočka pro celý region střední a východní Evropy. 

První globálně uvedené novinky odstartovaly raketové navýšení prodejů HONOR

Série mobilních telefonů HONOR 50 a HONOR Magic3 okamžitě po globálním uvedení v Číně, zaznamenaly milionové prodeje. Podíl HONOR na čínském trhu byl tak v květnu tohoto roku už na 9,5 % a dál raketově roste.

A group of people holding guns

Description automatically generated with medium confidence

Vůbec první centrála HONOR pro střední a východní Evropu je v Praze

Silné zázemí rychle rostoucího brandu

HONOR má v tuto chvíli přes 10 000 zaměstnanců, kteří pokrývají celé spektrum procesu produktu od vývoje až po uvedení na trh. Značka také výrazně zainvestovala do center pro výzkum a vývoj (R&D), v tuto chvíli disponuje celkem čtyřmi takovými vývojovými centry a více než 100 laboratořemi po celém světě.

A group of people in a room

Description automatically generated with medium confidence

HONOR má v České republice a na Slovensku silnou pozici už od roku 2014

HONOR má dlouhodobě silnou pozici nejen globálně, ale také na českém a slovenském trhu. Značka, která se etablovala v roce 2014, si předsevzala být v top 10, kam také zanedlouho vystřelila. Posledních 5 let se pohybuje v top 5 mezi předními výrobci elektroniky.

A group of people standing in front of a screen

Description automatically generated with medium confidence

Prémiové novinky už brzy na českém a slovenském trhu

HONOR nedávno odstartoval prodej hned dvou řady telefonů s excelentní výbavou včetně nejnovějšího špičkového čipsetu Snapdragon na globálním trhu. Už brzy se tak můžeme těšit na uvedení nových prémiových novinek i v České republice a na Slovensku.

Prošli jsme dvěma náročnými roky a ustáli jsme je se ctí, i díky nepřestávající podpoře našich fanoušků, věrných zákazníků i podpoře médií. Velké díky patří také celému týmu HONOR,“ uvedl CEO pro střední a východní Evropu, Alex Wang.

A dodává: „Dnes stojíme na novém startu a už teď zaznamenáváme první úspěchy s našimi nedávno globálně uvedenými novinkami, které netrpělivě očekávají i fanoušci tady v České republice a na Slovensku. Můžu prozradit, že už brzy vyslyšíme jejich přání a mají se na co těšit.

Zdroj:  FoneTech

Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře