Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyMáte zájem o kompaktní OnePlus X? Od teď ho koupíte bez pozvánky....

Máte zájem o kompaktní OnePlus X? Od teď ho koupíte bez pozvánky. Napořád!

No konečně! Čínská společnost OnePlus prostřednictvím e-mailu oznámila, že s okamžitou platností zrušila prodej smartphonu OnePlus X na pozvánky. Zároveň lze získat vybrané mobilní příslušenství s 20% slevou. Tato akce platí ale po omezenou dobu a končí zítra ve 13 hodin našeho času.

OnePlus X je trochu obyčejnější smartphone než „dvojka“ i původní, a mezi zákazníky velmi populární, One. Ale přestože nejde o žádného dalšího „zabijáka supersmartphonů“, za svou výbavu se rozhodně stydět nemusí.

Telefon dostal pětipalcový Full HD displej, 3 GB RAM, procesor Snapdragon 801 a kompletní podporu LTE. Vnitřní paměť má kapacitu 16 GB a lze ji rozšířit pomocí microSD karty. Ta zabere místo v hybridním slotu, takže si uživatel může vybrat, jestli bude používat telefon s dvojicí SIM, nebo s jednou SIM a paměťovkou.

Hlavní foťák má rozlišení třináct megapixelů, ten čelní pak osm megapixelů. Operačním systémem je Android 5.1 s nadstavbou OxygenOS od OnePlus. Baterie má kapacitu 2 525 mAh.  Ve výbavě chybí NFC a nejsou tu ani další moderní vymoženosti jako například čtečka otisků prstů.

Smartphone OnePlus X lze prostřednictvím e-shopu výrobce zakoupit za 7 399 korun.

55

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře